VI Rodzinny Rajd Rowerowy klas I- III

VI Rodzinny Rajd Rowerowy klas I- III

         Dnia 8 czerwca  2022 roku odbył się VI  Rodzinny Rajd Rowerowy klas I – III, pod patronatem Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gozdowie  – Lidii Malinowskiej.  Głównym założeniem wyprawy było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji .  Całe przedsięwzięcie  zostało przygotowane we współpracy z Komisariatem Policji w Gozdowie.

       Na start, przed szkołą, przybyło wielu sympatyków dwóch kółek. O godz. 8.30  pod eskortą wozów policyjnych peleton ruszył  na trasę o długości 4 km. Punktem docelowym był Dom Wiejski w Rękawczynie, gdzie odbył się  piknik połączony z prelekcją przedstawiciela  policji dotyczącą zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa podczas zbliżającego się wakacyjnego wypoczynku. Po mile spędzonym czasie  wypełnionym zabawą, rozmową, degustacja kiełbasek, cukrowej waty wszyscy  uczestnicy rajdu  z uśmiechem na twarzy podążyli w drogę powrotną .

     Organizatorzy rajdu dziękują panom policjantom,  pani pielęgniarce, opiekunom dzieci, wśród których byli nie tylko cudowni rodzice, ale też ciocie, wujkowie i dziadkowie. Na szczególne podziękowania zasługują natomiast panie z koła gospodyń w Rękawczynie oraz rodzice, którzy zajęli się zakupem produktów i przygotowaniem grilla.

                                                                                                                   Opracowały:

                                                                                                   Beata Świerczewska

                                                                                                  Agnieszka Biernacka

Może Ci się również spodoba