HARMONOGRAM KONKURSÓW

Organizacja konkursów / zawodów szkolnych i pozaszkolnych
Nazwa (zasięg konkursu / zawodów) Nauczyciel Przybliżona data
1.     Konkurs: „Bezpieczne ferie zimowe”. Agnieszka Biernacka

Beata Świerczewska

styczeń
2.     Konkurs ortograficzny klas młodszych. Agnieszka Biernacka

Beata Świerczewska

kwiecień
3.     Konkurs Bożonarodzeniowy Krystyna Robakiewicz

Barbara Szczypecka

grudzień
4.     Konkurs Wielkanocny Barbara Szczypecka

Krystyna Robakiewicz

kwiecień
5.     Mistrz pięknego Czytania

kl. II-III

Katarzyna Korpolińska

Barbara Szczypecka

luty
6.     Mistrz Matematyczny

kl. II-III

Katarzyna Korpolińska

Barbara Szczypecka

marzec
7.     Konkurs biblijny – dekanalny: Ewangelia w/g św. Mateusza Mariola Wasiołek grudzień/styczeń
8.     Dekanalny konkurs plastyczny: „Posłani w pokoju Chrystusa” Mariola Wasiołek listopad
9.     Konkurs na najładniejszy różaniec Mariola Wasiołek październik
10.  Konkurs historyczny: „Jagiellonowie” Danuta Smolińska luty
11.  Konkurs  językowo-plastyczny: List do św. Mikołaja Katarzyna Bielicka

Dorota Lewandowska

Monika Marciniak

Joanna Wadowska

grudzień
12.  Konkurs językowy: Poliglota Joanna Wadowska

Dorota Lewandowska

Monika Marciniak

Katarzyna Bielicka

luty
13.  Konkurs recytatorski klas I-III Katarzyna Korpolińska

Barbara Szczypecka

listopad
14.  Konkurs matematyczno-fizyczny dla uczniów kl. VII-VIII – szkolny lub gminny Anna Zdziarska

Mariola Kopka

Barbara Gapińska

kwiecień/maj
15.  Konkurs matematyczny dla klas V-VI – szkolny lub gminny Anna Zdziarska

Barbara Gapińska

kwiecień/maj
16.  Konkurs biologiczno-chemiczny dla uczniów klas VII-VIII Mariola Kopka

Anna Jemioła

maj
17.  Konkurs językowy: „Czary gramatyczne” klas VII-VIII Dorota Lewandowska

Monika Marciniak

kwiecień
18.  Konkurs: „Moja ulubiona książka” Małgorzata Jagodzińska październik
19.  Komiksowo 2022 Małgorzata Jagodzińska kwiecień
20.  Konkursy czytelniczo-plastyczne Małgorzata Jagodzińska
21.  Konkurs plastyczny: Nałogom powiedz: STOP

Małgorzata Jagodzińska

Bogumiła Żórawska

maj
22.  Konkurs recytatorski Anna Dąbrowska marzec
23.  Mistrz ortografii klas IV-VIII Anna Dąbrowska marzec
24.  Mistrz Tabliczki Mnożenia Anna Zdziarska

Barbara Gapińska

październik
25.  Konkurs „Wiedzy Pożarniczej” – etap szkolny Małgorzata Garkowska styczeń