Dyrektor Szkoły – mgr Lidia Malinowska 

Wicedyrektor – mgr Aurelia Kurachnauczyciel języka polskiego i wos

RADA PEDAGOGICZNA

  • mgr Ewa Adamczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Katarzyna Bielicka – nauczyciel języka angielskiego i przyrody
  • mgr Agnieszka Biernacka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Anna Dąbrowska – nauczyciel języka polskiego
  • ks. Waldemar Dziewulski – nauczyciel religii
  • mgr Iwona Giera – nauczyciel języka polskiego
  • mgr Barbara Gapińska – nauczyciel matematyki
  • mgr Małgorzata Garkowska –  nauczyciel techniki i świetlicy
  • mgr Anna Jemioła – nauczyciel biologii i geografii
  • mgr Małgorzata Jagodzińska – nauczyciel techniki i bibliotekarz
  • mgr Michał Jankowski – nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Ewa Jęczarek-Dzikowska – nauczyciel przyrody i świetlicy
  • mgr inż. Mariola Kopkanauczyciel chemii i fizyki
  • mgr Katarzyna Korpolińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Anna Kwiatkowska – nauczyciel języka polskiego
  • mgr Piotr Lemanowicz – nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Dorota Lewandowska – nauczyciel języka angielskiego,
  • mgr Joanna Ludwicka – nauczyciel języka polskiego i wos
  • mgr Justyna Lewicka – nauczyciel geografii
  • mgr Monika Marciniak – nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Małgorzata Mrozowicz – nauczyciel matematyki i informatyki
  • mgr Iwona Pawłowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
  • mgr Joanna Placek – nauczyciel wychowania fizycznego, wdż i etyki
  • mgr Krystyna Robakiewicz – nauczyciel świetlicy
  • mgr Danuta Smolińska – nauczyciel historii 
  • mgr Barbara Szczypecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Beata Świerczewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • mgr Sławomir Szałkucki – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • mgr Iwona Retajczyk-Głos – nauczyciel języka angielskiego
  • mgr Joanna Wadowska – nauczyciel języka niemieckiego
  • mgr Mariola Wasiołek – nauczyciel religii
  • mgr Krzysztof Wojtas  – nauczyciel muzyki, plastyki i informatyki
  • mgr Anna Zdziarska – nauczyciel matematyki
  • mgr Krzysztof Zdziarski – nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Bogumiła Żórawska – pedagog szkolny 

Administracja i obsługa

  • Angelika Krasińska  – pracownik administracji
  • Marzena Jarczewska  – pracownik administracji
  • Jolanta Pacholec  – pracownik obsługi
  • Irena Wtulisiak – pracownik obsługi
  • Małgorzata Wysińska – pracownik obsługi
  • Wioletta Żabolicka – pracownik obsługi
  • Wiesława Jankowska – pracownik obsługi
  • Anna Domagalska – pracownik obsługi
  • Dariusz Marzec – pracownik obsługi
  • Piotr Lewandowski – pracownik obsługi
  • Krystyna Baran – pielęgniarka

Pracownicy stołówki

  • Marta Giera – intendentka
  • Hanna Tyburska – kucharka
  • Monika Kozakowska
  • Mariola Szczypecka
  • Beata Szewczykowska

Rada Rodziców

  • Przewodnicząca: Małgorzata Smoleńska
  • Zastępca przewodniczącej: Katarzyna Topolewska
  • Skarbnik: Edyta Karczewska                                                              
  • Sekretarz: Beata Karpińska

ORGANIZACJE SZKOLNE,
DODATKOWE ZADANIA  I OPIEKUNOWIE

  • 9 Gromada Zuchowa – p. I. Pawłowska
  • 14 Drużyna Harcerska – p. I. Giera
  • Samorząd Uczniowski kl. I-III – p. A. Biernacka
  • Samorząd Uczniowski kl. IV-VIII – Ewa Jęczarek – Dzikowska, p. Joanna Wadowska, p. Katarzyna Bielicka
  • Szkolne Koło Wolontariatu – p. Mariola Kopka
  • Szkole Koło Europejskie – p. Joanna Wadowska, p. I. Retajczyk-Głos K. Bielicka
  • Liga Ochrony Przyrody kl. I-III – p. E. Adamczyk
  • Liga Ochrony Przyrody kl. IV-VIII – p. A. Jemioła
  • Opieka nad akwarium – p. E. Jęczarek – Dzikowska
  • Strona internetowa – p. M. Kopka
  • Strona szkoły na Facebooku – p. Katarzyna Bielicka
  • Dziennik elektroniczny – administrator p. A. Krasińska, p. M. Kopka,
  • Zdjęcia szkolne –p. A. Biernacka
  • Kronika szkolna – p. B. Szczypecka, p. B. Gapińska
  • Organizacja apeli – dyrektor, wicedyrektor, Samorząd Uczniowski
  • Egzamin ósmoklasisty – wicedyrektor Aurelia Kurach
  • Konkursy kuratoryjne – wicedyrektor Aurelia Kurach
  • Opieka nad pracownią internetową – p. M. Mrozowicz,
  • Opieka nad sprzętem muzycznym – p. K. Wojtas (sala nr 21)
  • Opieka nad sztandarem – p. M. Jankowski
  • Opieka nad Uczniowskim Klubem Sportowym – p. K. Zdziarski, p. J. Placek, P. Lemanowicz, M. Jankowski
  • Pomoc psychologiczno – pedagogiczna – p. B. Żórawska