Dyrektor Szkoły – mgr Lidia Malinowska
Wicedyrektor – mgr Aurelia Kurach – nauczyciel języka polskiego i wos
RADA PEDAGOGICZNA
- mgr Ewa Adamczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- mgr Katarzyna Bielicka – nauczyciel języka angielskiego
- mgr Agnieszka Biernacka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- mgr Katarzyna Borowska – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
- mgr Anna Dąbrowska – nauczyciel języka polskiego
- ks. Waldemar Dziewulski – nauczyciel religii
- mgr Iwona Giera – nauczyciel języka polskiego
- mgr Barbara Gapińska – nauczyciel matematyki
- mgr Małgorzata Garkowska – nauczyciel techniki i świetlicy
- mgr Anna Jarzyńska – psycholog
- mgr Anna Jemioła – nauczyciel biologii i geografii
- mgr Małgorzata Jagodzińska – nauczyciel bibliotekarz
- mgr Michał Jankowski – nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy
- mgr Ewa Jęczarek-Dzikowska – nauczyciel przyrody i świetlicy
- mgr Iwona Karolkowska – nauczyciel świetlicy
- mgr inż. Mariola Kopka – nauczyciel chemii i fizyki, informatyki
- mgr Katarzyna Korpolińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- mgr Anna Kwiatkowska – nauczyciel języka polskiego
- mgr Piotr Lemanowicz – nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa
- mgr Dorota Lewandowska – nauczyciel języka angielskiego,
- mgr Joanna Ludwicka – nauczyciel języka polskiego i wos
- mgr Monika Marciniak – nauczyciel języka angielskiego
- mgr Natalia Marcinkowska-Sieradzka – psycholog
- mgr Małgorzata Mrozowicz – nauczyciel matematyki i informatyki
- mgr Iwona Pawłowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
- mgr Joanna Placek – nauczyciel wychowania fizycznego, wdż i etyki
- mgr Magdalena Plaskacz – nauczyciel doradztwa zawodowego
- mgr Krystyna Robakiewicz – nauczyciel świetlicy
- mgr Danuta Smolińska – nauczyciel historii
- mgr Barbara Szczypecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- mgr Beata Świerczewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przyrody
- mgr Melania Szałkucka – nauczyciel matematyki
- mgr Joanna Wadowska – nauczyciel języka niemieckiego
- mgr Mariola Wasiołek – nauczyciel religii
- mgr Krzysztof Wojtas – nauczyciel muzyki, plastyki i informatyki
- mgr Anna Zdziarska – nauczyciel matematyki
- mgr Krzysztof Zdziarski – nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy
- mgr Bogumiła Żórawska – pedagog szkolny
Administracja i obsługa
- Angelika Krasińska – pracownik administracji
- Marzena Jarczewska – pracownik administracji
- Joanna Szemborska – pracownik obsługi
- Wioletta Żabolicka – pracownik obsługi
- Wiesława Jankowska – pracownik obsługi
- Anna Domagalska – pracownik obsługi
- Marta Cackowska – pracownik obsługi
- Barbara Czosnowska – pracownik obsługi
- Jolanta Skierska – pracownik obsługi
- Dariusz Marzec – pracownik obsługi
- Piotr Lewandowski – pracownik obsługi
- Krystyna Baran – pielęgniarka
Pracownicy stołówki
- Marta Giera – intendentka
- Beata Szewczykowska – kucharka
- Monika Kozakowska – intendentka
- Mariola Szczypecka
- Beata Karolkowska
- Aneta Dąbrowska
Rada Rodziców
- Przewodnicząca: Małgorzata Smoleńska
- Zastępca przewodniczącej: Katarzyna Topolewska
- Skarbnik: Edyta Karczewska
- Sekretarz: Beata Karpińska
ORGANIZACJE SZKOLNE,
DODATKOWE ZADANIA I OPIEKUNOWIE
- 9 Gromada Zuchowa – p. I. Pawłowska
- 14 Drużyna Harcerska – p. I. Giera
- Samorząd Uczniowski kl. I-III – p. A. Biernacka
- Samorząd Uczniowski kl. IV-VIII – p. Ewa Jęczarek – Dzikowska, p. Joanna Wadowska, p. Katarzyna Bielicka
- Szkolne Koło Wolontariatu – p. Mariola Kopka, p. Monika Marciniak
- Szkole Koło Europejskie – p. Joanna Wadowska, p. D. Lewandowska, K. Bielicka, p. Monika Marciniak
- Liga Ochrony Przyrody kl. I-III – p. E. Adamczyk
- Liga Ochrony Przyrody kl. IV-VIII – p. A. Jemioła
- Opieka nad akwarium – p. E. Jęczarek – Dzikowska
- Strona internetowa – p. M. Kopka, p. K. Bielicka, p. A. Biernacka
- Strona szkoły na Facebooku – p. Katarzyna Bielicka
- Strona BIP – p. Małgorzata Mrozowicz
- Dziennik elektroniczny – administrator p. A. Krasińska, p. M. Kopka
- Dziennik elektroniczny świetlicy – administrator p. Krzysztof Zdziarski
- Zdjęcia szkolne – p. A. Biernacka
- Kronika szkolna – p. B. Szczypecka, p. B. Gapińska
- Organizacja apeli – dyrektor, wicedyrektor, Samorząd Uczniowski, p. Bogumiła Żórawska, p. Katarzyna Borowska, p. Anna Jarzyńska, p. Natalia Marcinkowska-Sieradzka
- Egzamin ósmoklasisty – wicedyrektor Aurelia Kurach
- Konkursy kuratoryjne – wicedyrektor Aurelia Kurach
- Opieka nad pracownią internetową – p. M. Mrozowicz,
- Opieka nad sprzętem muzycznym – p. K. Wojtas (sala nr 21)
- Laboratorium przyszłości – p. M. Garkowska, p. K. Wojtas, p. A. Jemioła
- Opieka nad sztandarem – p. M. Jankowski
- Opieka nad Uczniowskim Klubem Sportowym – p. P. Lemanowicz
- Lider Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli – p. A. Dąbrowska
- Pomoc psychologiczno – pedagogiczna – p. B. Żórawska – pedagog szkolny, p. K. Borowska – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, p. A. Jarzyńska – psycholog, p. N. Marcinkowska-Sieradzka – psycholog