ROK SZKOLNY 2023/2024
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
L.P. | NAZWISKO I IMIĘ |
FORMA REALIZACJI | KLASA | CZAS REALIZACJI |
1. | A. Biernacka | zajęcia rozwijające: Koło taneczne | Ia | środa 11.50 – 12.35 |
2. | B. Świerczewska | zajęcia rozwijające: Koło taneczne | Ib | środa 11.50 – 12.35 |
3. | E. Adamczyk | zajęcia rozwijające: „Porusz umysł” | IIa | środa 11.50 – 12.35 |
4. | I. Pawłowska | zajęcia rozwijające: plastyczno – czytelnicze | IIb | czwartek 11.50 – 12.35 |
5. | K. Korpolińska | zajęcia rozwijające: „Łamigłówki szkolnej główki” | IIIb | wtorek 11.50 12.35 |
6. | B. Szczypecka | zajęcia rozwijające kreatywność plastyczno – techniczną | IIIa | czwartek 11.50 – 12.35 |
7. | K. Bielicka | zajęcia rozwijające z języka angielskiego | VIIb | piątek 13.40 -14.25 |
8. | D. Lewandowska | zajęcia rozwijające z języka angielskiego | VIIa | piątek 13.40 – 14.25 |
9. | A. Dąbrowska | zajęcia rozwijające z języka polskiego | VIIIa | piątek 13.40 – 14.25 |
10. | B. Gapińska | zajęcia rozwijające z matematyki | VIIIa | piątek 13.40 – 14.25 |
11. | M. Jankowski (2 godz.) |
zajęcia rozwijające – piłka ręczna
zajęcia rozwijające-piłka ręczna |
IVb
VIa |
czwartek 12.50 – 13.35
13.40 – 14.25 |
12. | K. Wojtas (2 godz.) |
zajęcia rozwijające – programowanie zajęcia rozwijające |
VIb
Va |
poniedziałek 13.40 – 14.25
wtorek 12.50 – 13.35 |
13. | M. Garkowska
(3 godz.) |
zajęcia rozwijające – kulinarne
zajęcia rozwijające – krawieckie zajęcia rozwijające- kulinarne |
IVa
VI a/b Vb |
wtorek 13.40 – 14.25
czwartek 13.40 – 14.25 piątek 12.50 – 13.35 |
Dodatkowe zajęcia wychowania fizycznego w ramach programu WF z AWF
l.p. |
imię i nazwisko | liczba grup | liczba godz. | klasa | dzień i godzina realizacji zajęć |
rodzaj zajęć |
1. | Biernacka Agnieszka | 1 | 2 | Ia | Poniedziałek 12.50 – 13.35 Piątek |
Zajęcia ogólnorozwojowe |
2. | Świerczewska Beata | 1 | 2 | Ib | Poniedziałek 12.50 – 13.35 Wtorek |
Zajęcia ogólnorozwojowe |
3. | Pawłowska Iwona | 1 | 2 | IIb | Czwartek 12.50 – 13.35 13.40 – 14.25 |
Zajęcia ogólnorozwojowe |
4. | Lemanowicz Piotr | 2 | 2 | IVa
Va |
Poniedziałek 13.40 – 14.25 Czwartek |
Piłka siatkowa |
5. | Placek Joanna | 2 | 4 | VIb
VIIa |
Wtorek 14.30 -15.15 Środa Czwartek |
Zajęcia ogólnorozwojowe
Gry i zabawy ruchowe |
6. | Zdziarski Krzysztof | 1 | 2 | Vab | Poniedziałek 12.50 – 13.35 13.40 – 14.25 |
Zajęcia ogólnorozwojowe
Tenis stołowy |
Dodatkowe zajęcia wychowania fizycznego w ramach programu SKS
l.p. |
imię i nazwisko | liczba grup |
liczba godz. | klasa | dzień i godzina realizacji zajęć |
rodzaj zajęć |
1. | Placek Joanna | 1 | 2 | Va
VIa VIb |
Czwartek 13.40 – 14.25 Piątek |
Tańce
Gry i zabawy ruchowe |
2. | Lemanowicz Piotr | 1 | 2 | I-III | Poniedziałek 12.50 – 13.35 Środa |
Piłka nożna |
3. | Jankowski Michał | 1 | 2 | VIa | Poniedziałek 13.40 – 14.25 14.30 -15.15 |
Piłka ręczna |
Realizowane są również zajęcia dodatkowe pozalekcyjne, takie jak:
Taniec Ludowy – 2 godz. w każdą środę prowadzący zajęcia: Jerzy Przybyła
– 12.35 – kl. I-III
– 13.40 – kl. IV-VIII
Zajęcia z piłki nożnej – dwa razy w tygodniu po 2 godz. – wtorek i czwartek prowadzący zajęcia: trener Marcin Szulc
– 16.00 – kl. I-III
– 17.00 -kl. IV-VI
Drużyna Harcerska, gromada zuchowa, wolontariat