Pomoc w przygotowaniach świątecznych w ŚDS i WTZ w Ostrowach

Wolontariusze, zuchy i harcerze składali życzenia wielkanocne

Spotkanie z podopiecznymi ŚDS w Ostrowach

Paczka dla uchodźców z Ukrainy

Z pomocą Ukrainie

Zbiórka żywności w AUCHAN w Płocku (dla Banku Żywności)

Hiszpańskie przekąski przygotowane na Pierwszy Dzień Wiosny

Akcja „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem – Trójka z pomocą dla Marka Grodzickiego”

Prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy do puszek. Celem zbiórki było zapewnienie leczenia młodego człowieka (23  lata) leżącego i oddychającego za pomocą respiratora, karmionego pozajelitowo.
Akcja Paczka na Kresy
Nasza szkoła, pomimo krótkiego okresu zbiórki produktów, przystąpiła do tak szlachetnej akcji. Odzew był niesamowity. Wszystkim darczyńcom za okazane serce dziękujemy.

Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło zbiórkę środków higienicznych, pampersów, pościeli, wody i herbaty w ramach akcji „Graj w zielone dla hospicjum” zorganizowanej przy współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariatu LO w Sierpcu. W akcję charytatywną włączyła się cała społeczność naszej szkoły, dzięki czemu udało nam się zebrać bardzo dużo artykułów niezbędnych do pielęgnacji pacjentów.

27 października p. Monika Marciniak uczestniczyła w przekazaniu tych środków Miejskiemu Stacjonarnemu Hospicjum w Płocku.

29 października p. Mariola Kopka wraz z członkami Szkolnego Koła Wolontariatu przekazała część zebranych artykułów higienicznych Zakładowi Opiekuńczo-Leczniczemu PALIUM w Kolczynie.

Zorganizowana zbiórka spotkała się z ogromnym zaangażowaniem bardzo wielu uczniów i ich rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat… czyjś świat…  Tym razem, wspólnie pomogliśmy pacjentom płockiego hospicjum i Palium w Kolczynie.

Opiekunowie: Mariola Kopka, Monika Marciniak

Wolontariusze pomagali w akcji Sprzątanie Świata 2021 obsługując stanowiska ekologiczne

Drodzy Rodzice i Nauczyciele
Przekażcie swój 1% podatku na Roczną intensywną rehabilitację dla Pana Łukasza – taty dwóch dziewczynek uczęszczających do naszej szkoły.

Procedura przekazania 1% podatku jest niezwykle prosta. Wystarczy w odpowiedniej rubryce formularza PIT wprowadzić nazwę i numer KRS organizacji, której chce się przekazać swój 1%.

FUNDACJA SIEPOMAGA
Numer KRS 0000396361
Cel szczegółowy 1% 0075705 Łukasz

W przypadku emerytów/rencistów, którzy sami nie rozliczają PIT, aby przekazać Swój 1% trzeba wysłać PITOP.
Liczymy na Waszą życzliwość i wsparcie.

Mariola Kopka – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu